H&D Datentechnik Czech s.r.o.

H&D Datentechnik Czech s.r.o.

H&D Datentechnik Czech s.r.o.

Industry: IT and Services
Founded: 2007
Type: Privately Held
Size: 11-50 Employees.
Address: Českobratrské náměstí 1321 Mladá Boleslav, 293 01 Czech Republic
Specialities: Vývoj softwaru na zakázku a mobilních aplikací, AMS – aplikační správa a podpora, Služby v oblasti PLM/PDM – technologie Teamcenter
Categories: Uncategorised
Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. nabízí rozsáhlé portfolio IT služeb se zaměřením na pokročilé a inovativní technologie v oblasti augmented reality (rozšířená realita) a computer vision (počítačové vidění). Zabývá se návrhy a vývojem softwaru na zakázku, vývojem mobilních aplikací na platformách iOS, Android, Windows 8, včetně multiplatformního vývoje. Připravuje též řešení založená na technologii Sharepoint. Dále zajišťuje provoz IT systémů i aplikační podporu a nabízí služby v oblasti IT outsourcingu. Zároveň poskytuje komplexní podporu při nasazování a provozu technologií Teamcenter v rámci PDM/PLM systémů.

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o., je dceřinou společností skupiny H&D International Group, jež sídlí v německém Wolfsburgu. Od vzniku mateřské společnosti v roce 1996 se stále rozrůstáme; aktuálně sdílíme nadšení pro inovace v oblasti IT zhruba se 1 700 kolegy pracujícími ve více než dvaceti pobočkách na dvou světových kontinentech!

Impresum: https://www.hud.cz/impresum/